Lietuvos Muzikos Leidybos Fondas parėmė šios kompaktinės plokštelės išleidimą.
Įsigyti kompaktinę plokštelę galite susisiekę bet kuriuo iš šių kanalų:

SMĖLYNŲ DVASIOS
Tai GYVŲ ŠVENTOVIŲ kūrybinis bendradarbiavimas su penkiomis vietovėmis Parnidžio kopos teritorijoje, į pietvakarius nuo Nidos:
* Kuršių marių krantas Parnidžio kopos papėdėje.
Nuolat kintanti Kuršių marių pakrantė yra tikras stichijų magijos kūrinys. Čia nuolat pasirodo vandens pasiglemžti, atgal į krantą išmesti ir smėlio palaidoti medžiai. Jie vėl išnyra keisčiausiai transformuoti, įgavę nepakartojamas, mitinės vaizduotės žaismą žadinančias formas.
* Mirties slėnis.
Paslaptingasis slėnis Parnidžio ir Sklandytojų kopos paribyje. Čia esą buvusi legendomis apipinta 1870-71 metų Prancūzijos-Prūsijos karo belaisvių stovykla. Kuršių nerijos klimatas tuo metu buvęs toks atšiaurus, kad Prūsijos valdžia pasirinko šią vietą stovyklai kaip atsaką į vokiečių karo belaisvių kalinimą Alžyre, Saharos dykumoje. Karo belaisviai dirbo Nerijos kopų apželdinimo darbus.
* Nidos akmens amžiaus gyvenvietės vieta (Penkios kalvelės).
Garsiosios archeologės Rimutės Rimantienės 1974 metais tyrinėta Nidos akmens amžiaus gyvenvietė pasirodė mažiausiai 4000 metų senumo. Žvejyba ir žemdirbyste besivertę žmonės šioje vietoje gyveno daugybę šimtmečių. Jų keramikos puošyba rodo juos priklausius Indoeuropietiškai Virvelinės keramikos kultūrai. Tai seniausieji mūsų protėviai ir promotės – kuršių genties pirmtakai.
* Nidos sklandymo mokyklos vieta.
“Paruošta! Ištempt! Leist!!” 1933-1939 m. šios komandos kasdien skambėjo ant Didžiosios kopos (dabar – Sklandytojų kopa). Lietuvos aeroklubo sklandymo mokyklos mokiniai čia medžiojo antvėjį, kylantį rytiniu kopos šlaitu ir galintį išlaikyti lengvutį sklandytuvą ore daugybę valandų.
* Saulės laikrodis Parnidžio kopos viršūnėje.
Parnidžio kopos viršūnė – ypatinga vieta. Čia atsiveriantis absoliutus astronominis horizontas daro ją idealia vieta saulės laikrodžiui. O gal tai skvarma virš erdvės ir laiko, per kurią atsiveria ne tik visa kas matoma, bet taip pat tai kas praėjo ir dar ateis?
Mūsų kūrybinis metodas yra laikyti vietovę gyva būtybe (genius loci) ir kurti muzikos kūrinį kartu su ja.
Šios vietovės įgijo simbolinę prasmę, atitinkančią keturis mūsų vidinės visatos elementus – Vandenį (emocijas),
Žemę (kūną),
Orą (intelektą) ir
Ugnį-Saulę (dvasią). Šiuolaikinių technologijų alchemijos pagalba sujungę šiuos elementus į magišką meno kūrinio vienį, kviečiame Jus į dvasinę kelionę iš tamsios marių dugno gelmės per vėjo pustomus smėlynus į saulės nutviekstą dangaus begalybę.
Pakeliui sutiksime iš Kuršių nerijos praeities išnyrančias dvasias – mariose nugrimzdusį mitinį žvejo Kastyčio laivą kurėną, smėlio užpustytas gyvenvietes, kurių seniausiajai net 4000 metų, kopas želdinusius prancūzų karo belaisvius, palankių vėjų besivaikančius tarpukario Lietuvos sklandytojus. Galiausiai susitiksime prie visa tai aukštesnėje dimensijoje jungiančio, kosminį laiką skaičiuojančio Parnidžio saulės laikrodžio.