Brangūs svečiai, be galo džiaugiamės, kad būsite mūsų šventės dalimi! Šiame puslapyje rasite visą svarbiausią vestuvių dienos informaciją.

Kartu sukursime šventę su skaniu maistu, bendryste, o vakare pasileisim plaukus diskotekoje.

Vestuvės

Ceremonija

15 val.

(trukmė apie 1 val.)

Gargždų Kalniškės piliakalnis

Vėžaičių 96158

Įvažiavimas į parkingą nuo pagrindinio kelio. Iš ten pėsčiomis taku kilkite į patį piliakalnį.

Garbaus amžiaus svečiams paruošime kelias kėdes, o visų kitų svečių prašome atsivežti pledą, kad galėtumėt sėdėti ceremonijos metu.

Šventė

18 val.

Agluonėnų parko apartamentai

Parko g. 4, Agluonėnai

Labai kviečiame pasilikti šventėje su nakvyne ir ryte kartu papusryčiauti, aptarti įspūdžius. Kad galėtume sudėlioti nakvynės planą, prašome mums pranešti.

Kadangi ne visi ketinate pasilikti su nakvyne, pasirūpinome autobusiuku, kuris vakare kelis kartus veš Agluonėnai-Klaipėda.

Idėjos dovanai

Pirmiausia jūsų dalyvavimas mums yra dovana, bet jei norite ir galite, dovanų lauktume vokeliuose.

O vietoje gėlių mums į naujus namus labai praverstų šis bei tas. Sąrašą ir rezervaciją rasite paspaudę žalią ikoną apačioje:

D. U. K.

Ar šventėje bus aprangos kodas?

Ne. Kviečiame pasipuošti taip, kad gerai jaustumėtės. Tik siūlome atkreipti dėmesį į ceremonijos ir šventės vietas ir pasirinkti avalynę, su kuria būtų patogu judėti ant žolės ar akmeninio grindinio. Ceremonijos vietoje rekomenduojame turėti pledą (atsisėsti) ir skėtį (jei lynotų ar reiktų apsisaugoti nuo saulės).

Ar galiu atvykti su vaikais?

Taip, atvykti kviečiame visus, kurių vardai yra kvietimuose. Šventės vietoje yra lauko karstyklės, čiuožykla vaikams, bet atskiros programos mažiesiems neturime. Vakarinė dalis, kurioje bus ir alkoholio, mūsų manymu, labiau skirta suaugusiems. Su vaikais ar be jų – sprendimas priklauso jums.

Ar privalau dalyvauti visose vestuvių dalyse?

Tikrai ne. Norime, kad mūsų svečiai turėtų kuo daugiau laisvės švęsti tiek, kiek nori. Dieną sudarys 4 pagrindinės dalys: ceremonija, vakarienė, diskoteka, nakvynė ir pusryčiai kartu. Jei negalite / nenorite dalyvauti kurioje nors iš jų, mes tikrai neįsižeisime. 🙂 Svarbiausia, kad būtumėte kartu atsipalaidavę, laimingi ir jausitės laisvai.

Atsakyti dėl dalyvavimo iki gegužės 8 dienos

Paspauskite ikoną apačioje ir užpildykite svečio anketą: